Obec Kájov | úvodní stránka
Obec Kájov | úvodní stránka

Fotokronika 2017

Další události dle kalendářních roků : 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016

imgV sobotu 27. 5. se vydali Kájováci na další pochod "Okolo Kájova". O tom, že tentokrát byl cíl více než lákavý, svědčí i velký počet účastníků. Na pěší výlet do Červeného Dvora se nás vydalo kolem padesáti.

Fotogalerie

imgV sobotu 6. 5. pořádal Sbor dobrovolných hasičů Kájov a „Radost pro všechny,“ z.s. III. ročník „Kájovské traktoriády“. Soutěžilo se ve dvou kategoriích: stroje tovární výroby a stroje domácí výroby.

Fotogalerie

imgPrvní květnovou sobotu se uskutečnil už 3. ročník kájovské traktoriády. Zapsaný spolek „Radost pro všechny“ opět uspořádal dětskou traktoriádu. Mezi dětmi byl velký zájem o všechny soutěže, které směřovaly k vydání dětského řidičského průkazu skupiny T.

Fotogalerie

imgV neděli 30. 4. se konal historicky první „Slet kájovských čarodějnic“. Velké i malé čarodějnice čekaly zkoušky pro získání certifikátu. Všem přítomným se dařil hod pařátem, skládání rozbitého zrcadla i let na koštěti.

Fotogalerie

imgV pátek 31. března proběhlo vítání nových občánků - Dominiky Albertové z Mezipotočí, Matěje Žíly, Adama Hajného a Elly Kutlákové z Kájova.

Fotogalerie

img4. obecní ples. Tradice obecních plesů se dobře ujala a je o ně zájem. V sobotu 14. ledna 2017 jsme pořádali již čtvrtý. Zahájen byl starostou Bohumilem Šípem, v průběhu večera hrála kapela „Rose Band“, samotný program byl zpestřen módní přehlídkou historického spodního prádla ...

Fotogalerie

img„Radost pro všechny, z. s.“, uspořádal ve spolupráci s obcí Kájov v neděli 22. ledna 2017 tradiční dětský karneval. V tělocvičně ZŠ se sešlo asi 80 dětí, které si užily odpoledne plné soutěží a tance s moderátorem zábavy Pepou Maxou.

Fotogalerie